Szukaj
Filters

Zawieszki Patriotyczne

Specjalnie dla prawdziwych patriotów przygotowaliśmy ofertę zawieszek patriotycznych na łańcuszek. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych motywów takich jak np.:

  • Godło III RP

  • Symbol Polska Walcząca

  • Nabój cal. 7,62 mm (pocisk do kałasznikowa) z godłem III RP

  • Nabój cal. 9 mm (nabój pistoletowy) z godłem III RP

  • Nabój cal. 5,56 mm (nabój pistoletowy) z godłem III RP

Staramy się ciągle rozszerzać naszą ofertę zawieszek i wisiorków i dopasowywać ją do aktualnych trendów.

W zakładce Dodatki dostępne są dodatkowe akcesoria, które można dołączyć do zestawu. Są to m.in. łańcuszki ze stali chirurgicznej, ekskluzywne opakowania oraz krawatki.

Czytaj więcej

Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Godło (Orzeł) 3 Rzeczypospolitej (RP) - Zawieszka Patriotyczna

Starannie wykonane z zachowaniem najmniejszych szczegółów godło 3 Rzeczpospolitej Polskiej, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez rodaków na całym świecie ! W całości wykonana z tytanu zawieszka będzie z tobą zawsze i wszędzie.
64,90 (PLN)

Polska - Mapa 3 (RP) - Zawieszka Patriotyczna

Starannie wykonane z zachowaniem najmniejszych szczegółów zawieszka w kształcie mapy 3 RP, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez rodaków na całym świecie ! W całości wykonana z tytanu zawieszka będzie z tobą zawsze i wszędzie.
50,00 (PLN)

Symbol Polska Walcząca (PW) - Tytanowa Zawieszka Patriotyczna

Starannie wykonany z zachowaniem najmniejszych szczegółów symbol Polski Walczącej, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez rodaków na całym świecie ! W całości wykonana z tytanu zawieszka będzie z tobą zawsze i wszędzie.
55,00 (PLN)

Nabój cal. 7.62mm z Godłem 3 Rzeczypospolitej - Zawieszka Patriotyczna

Dokładnie odwzorowany nabój cal.7.62mm wraz z wygrawerowanym Orłem 3 RP tworzy niebywałą kompozycję i świetnie prezentuje się jako ekskluzywny detal patriotyczno-militarny.
74,90 (PLN)

Nabój (pocisk) cal. 9mm z Orłem 3 RP - Zawieszka Patriotyczna

Dokładnie odwzorowany nabój cal. 9mm wraz z wygrawerowanym Orłem 3 RP tworzy niebywałą kompozycję i świetnie prezentuje się jako ekskluzywny detal patriotyczno-militarny.
64,90 (PLN)

Zawieszka - nabój cal. 5.56 mm BERYL

Dokładnie odwzorowany nabój cal. 5.56mm wraz z wygrawerowanym Orłem 3 RP tworzy niebywałą kompozycję i świetnie prezentuje się jako ekskluzywny detal patriotyczno-militarny.
74,90 (PLN)

Filter by:

Clear All
Min: 50,00 (PLN) Max: 75,00 (PLN)
50 75