Szukaj
Filters

Zawieszki

Męskie i stylowe zawieszki lub wisiorki to popularny element męskiej biżuterii, który, odda Twój charakter i podkreśli unikalny styl. Jest to również idealny prezent dla chłopaka lub męża. W Exofin Titanium szybko znajdziesz oryginalną męską biżuterię na każdą okazję.

Posiadamy w ofercie wiele różnych wzorów zawieszek, obok których nie można przejść obojętnie. Męski design, a jednocześnie nowoczesne wzornictwo, które nie powiela utartych schematów pozwolą się łatwo wyróżnić.

W naszej ofercie wisiorków znajdziesz zawieszki w kształcie pocisku do kałasznikowa lub naboju pistoletu, a także symbole patriotyczne. Nasza oferta cały czas rośnie.Unikalny design zawieszek Exofin Titanium połączony z wysoką jakością materiałów i ręcznym wykończeniem detali to gwarancja udanych zakupów.

Wysoka jakość i trwałość zawieszek, które oferujemy jest gwarantowana przez wykonanie z jak wysokiej jakości materiałów: stopów tytanu oraz stali nierdzewnej, całkowicie odpornych na działanie czynników atmosferycznych. W naszym sklepie znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonane ze stali lub tytanu. Do każdej zawieszki dodajemy łańcuszek kulkowy wykonany z miedzi chromowanej o długości 60 cm.

Czytaj więcej

Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Godło (Orzeł) 3 Rzeczypospolitej (RP) - Zawieszka Patriotyczna

Starannie wykonane z zachowaniem najmniejszych szczegółów godło 3 Rzeczpospolitej Polskiej, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez rodaków na całym świecie ! W całości wykonana z tytanu zawieszka będzie z tobą zawsze i wszędzie.
64,90 (PLN)

Hooligans (Logo) - Zawieszka Kibica

Starannie wykonane z zachowaniem dokładnych proporcji logo Hooligans, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez Ultrasów na całym świecie !
64,90 (PLN)

Polska - Mapa 3 (RP) - Zawieszka Patriotyczna

Starannie wykonane z zachowaniem najmniejszych szczegółów zawieszka w kształcie mapy 3 RP, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez rodaków na całym świecie ! W całości wykonana z tytanu zawieszka będzie z tobą zawsze i wszędzie.
50,00 (PLN)

Symbol Polska Walcząca (PW) - Tytanowa Zawieszka Patriotyczna

Starannie wykonany z zachowaniem najmniejszych szczegółów symbol Polski Walczącej, stanowi niewiarygodnie wyjątkową zawieszkę, rozpoznawalną przez rodaków na całym świecie ! W całości wykonana z tytanu zawieszka będzie z tobą zawsze i wszędzie.
55,00 (PLN)

Nabój cal. 7.62mm z Godłem 3 Rzeczypospolitej - Zawieszka Patriotyczna

Dokładnie odwzorowany nabój cal.7.62mm wraz z wygrawerowanym Orłem 3 RP tworzy niebywałą kompozycję i świetnie prezentuje się jako ekskluzywny detal patriotyczno-militarny.
74,90 (PLN)

Nabój (pocisk) cal. 9mm z Orłem 3 RP - Zawieszka Patriotyczna

Dokładnie odwzorowany nabój cal. 9mm wraz z wygrawerowanym Orłem 3 RP tworzy niebywałą kompozycję i świetnie prezentuje się jako ekskluzywny detal patriotyczno-militarny.
64,90 (PLN)

Zawieszka - nabój cal. 5.56 mm BERYL

Dokładnie odwzorowany nabój cal. 5.56mm wraz z wygrawerowanym Orłem 3 RP tworzy niebywałą kompozycję i świetnie prezentuje się jako ekskluzywny detal patriotyczno-militarny.
74,90 (PLN)

Filter by:

Clear All
Min: 50,00 (PLN) Max: 75,00 (PLN)
50 75