Szukaj
Filters

Dodatki

W naszym asortymencie posiadamy bogatą ofertę dodatków i opakowań do biżuterii, która stanowi dopełnienie i podkreślają ich wyjątkowy charakter oraz unikalny styl i jakość.

Łańcuszki do nieśmiertelników

Posiadamy bogaty wybór łańcuszków do nieśmiertelników i zawieszek. Zróżnicowane formy wykonania pozwolą dopasować je do stylu przyszłego właściciela. Będzie to jednocześnie trwałe i eleganckie dopełnienie nieśmiertelnika lub zawieszki. W naszej ofercie mamy produkty tylko najwyższej jakości, wykonane ze stali chirurgicznej lub ze stali. Sprawdź naszą ofertę łańcuszków do nieśmiertelników i zawieszek.

Ekskluzywne pudełka do nieśmiertelników

Szukasz ozdobnego, ekstrawaganckiego opakowania lub pudełka na biżuterię? Posiadamy eleganckie opakowania, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Z nami Twój prezent będzie jeszcze bardziej wyszukany. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Aby jeszcze bardziej poprawić efekty estetyczne, wszystkie oferowane przez nas opakowania wyłożone są delikatną gąbką.

Krawatki do nieśmiertelników

Krawatki do biżuterii to elementy który stanowi idealne dopełnienie do nieśmiertelników i zawieszek Exofin Titanium. Krawatki są jednocześnie elementem ozdobnym biżuterii, a także konstrukcyjnym - przytrzymuje bowiem na swoim miejscu nieśmiertelnik, zmniejszając jednocześnie tendencje do obracania się na bok. Nasze krawatki idealnie pasują do oferowanej biżuterii. Krawatki do nieśmiertelników wykonane ze stali chirurgicznej lub ze stali. Krawatka łączy zawieszkę z łańcuszkiem tworząc elegancką kompozycję. Must-have w zestawie prezentowym z nieśmiertelnikiem i łańcuszkiem.

Czytaj więcej

Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Łańcuszek do Nieśmiertelnika - Stal Chirurgiczna L316 (3mm / 60cm)

Łańcuszek wykonany ze stali chirurgicznej L316 o średnicy kulki 3 mm oraz długości całkowitej 60 cm.
15,00 (PLN)

Łańcuszek do Nieśmiertelnika - Stal Chirurgiczna Morse L316 - (2.4mm / 60cm)

Łańcuszek wykonany ze stali chirurgicznej L316 o średnicy kulki 2.4 mm oraz długości całkowitej 60 cm.
12,00 (PLN)

Krawatka (przewieszka) ze Stali Chirurgicznej L316 do Nieśmiertelnika

Krawatka wykonana ze stali chirurgicznej. Dodatek do nieśmiertelnika - łączy zawieszkę z łańcuszkiem, tworząc niepowtarzalną i ekskluzywną kompozycję. Wysokość krawatki wynosi 1.3 cm.
10,00 (PLN)

Opakowanie (pudełko) do Bransoletki i Biżuterii

Opakowanie do bransoletki wyłożone gąbką. Cena obejmuje samo opakowanie bez bransoletki.
10,00 (PLN)

Filter by:

Clear All
Min: 10,00 (PLN) Max: 15,00 (PLN)
10 15